2024 Birž 15, Šeštadienis
 
 
Medaus pirtelė- PIRTIES NUOMA TRAKUOSE
Miestas: Trakų raj., Varnikų km.

Ypatumai: Rojaus kampelis prie Skaisčio ežero – nakvynė su pirtimi 2-4 svečiams!

„Medaus pirtelė“ pritaikyta 2-4 svečių nakvynei, taigi ji geriausiai tinka poroms, šeimoms su vaikais arba 4 žmonių mini kompanijai. Esate laukiami „Medaus pirtelėje“ ištisus metus, nes čia jauku ir gražu visais metų laikais.

Norintys pasimėgauti pirtimi be nakvynės gali atvykti ir 6-iese. Svečiai gaus raktus nuo viso namelio ir galės jaustis šeimininkais visą svečiavimosi laikotarpį. Niekas netrukdys ramaus poilsio.

„Medaus pirtelės“ pavadinimas atsirado ne atsitiktinai. Medus nuo seno vertinamas, kaip vaistas nuo šimto ligų, jis vartojams tiek arbatai saldinti, tiek ir kūno odai atgaivinti pirtyje. Medaus kaukė suteikia odai nenusakomo švelnumo, pamaitina ją ir sustangrina. Jums rūpintis medumi nereikės, visi svečiai ras dovanų indelį medaus!

Nors „Medaus pirtelė“ yra nuošalioje vietoje šalia Trakų, o pilis tėra tik „už kampo“, bet ji yra visai netoli civilizacijos - nuo Vilniaus važiuosite ne ilgiau nei 20 min.

Į kainą įskaičiuota:
Mini virtuvėlė  - elektrinė viryklė, šaldytuvas, kriauklė; visi reikalingi indai; WC, dušas; židinys ir malkos; dvi dvigulės lovos (2-4 miegamosios vietos) ir minkštas kampas(galimybė ant jo papildomai miegoti); kabelinė televizija (rodo VIASAT auksinio paketo programas); radijo ir CD grotuvas; kvepianti patalynė, rankšluosčiai.
Medaus indelis;
Saugi aikštelė automobiliui, uždara teritorija;
Terasa su lauko baldais – tai tobula vieta rytiniam kavos puodeliui, ant grilio keptiems patiekalams ragauti per pietus, o gal vyno taurei, palydint saulę.

Rajonas:
Gatvė:
Kambarių sk.: 2
Aukštas/aukštų sk.: 2
Būklė: Pilnai įrengtas
Pastato tipas: Medinis
Balkonai: Terasa
Bendras plotas: 60 m2
Pastatymo metai: 2004
Užimtumas

Kaina parai: 2 svečiams - 60 €; Šeimai su 1 vaiku -60 €; Šeimai su 2 vaikais -75 €; 4 svečiams - 90 €; Pirtis (svečiams su nakvyne) - 15 €

Nuolaidos:
Vienas vaikas šeimoje ilsėsis NEMOKAMAI!
5 % pastoviems lankytojams;
10 % užsisakant daugiau negu 5 dienoms.


Kontaktai:
Tel.: +370 617 30845
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Svetainė: www.medauspirtele.lt Žemėlapis